Získaná ocenění a soutěže

Stavba roku Plzeňského kraje 2014, (12.ročník) nominace naší stavby v Kdyni

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPo dohodě s investorem – městem Kdyně byla městem přihlášena do 12.ročníku soutěže stavba Společenského a vzdělávacího centra v Kdyni a to v kategorii Rekonstrukce staveb. Ačkoliv jsme to nečekali, z devíti přihlášených staveb nominaci na titul získaly 4 stavby a k našemu milému překvapení to byla i naše stavba v Kdyni. Velmi nás potěšil komentář odborné poroty k nominaci, který si můžete přečíst v níže uvedeném odkazu. Jasným favoritem naší kategorie od počátku byla rekonstrukce staré synagogy v Plzni, která po právu získala prestižní titul Stavba roku PK v kategorii Rekonstrukce staveb. Panu architektovi Soukupovi jsme s radostí ihned poblahopřáli.

http://www.stavbarokupk.cz/stavba-roku-2014/nominovane-stavby/b-rekonstrukce-budov/spolecenske-a-vzdelavaci-centrum-kdyne-1.aspx

 

Stavba roku Plzeňského kraje 2012, (10.ročník) ceny pro náš projekt Kavárny a restaurace
La Boema

Přihláška námi podaná poslední den termínu soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2012 přinesla štěstí i radost, a ne jednu. Dne 28.5.2013 v reprezentačních prostorách Měšťanské besedy bylo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže. Tento krásný galavečer jsme museli na pódium celkem 4x, nejvíce ze všech zúčastněných . Za stavbu „Stavební úpravy objektu čp. 64 na kavárnu, nám.Kašpara Šternberka, Radnice“ jsme obdrželi nominaci stavby v kategorii B.Rekonstrukce staveb, kde bylo nejvíce přihlášených a nejvíce nominovaných, tedy největší konkurence. Dále musíme poděkovat našim přátelů, příznivcům i návštěvníkům La Boemy za hlasy v ceně veřejnosti. Bylo jich z téměř 2 tisíc čtvrtina pro kavárnu a tak jsme zvítězili o Cenu veřejnosti, kterou podpořila Česká spořitelna a.s.  Nominace již byla známa z dřívějška, v ceně veřejnosti jsme vedli průběžné pořadí, proto ve skrytu duše jsme věřili v možné vítězství. Z nominovaných staveb v naší kategorii jsme spíše tušili, že o titul stavby roku svedou boj zejména památkářské rekonstrukce, neboť již samotná nominace naší stavby je pro nás mimořádným oceněním. To se také potvrdilo, zvítězila Revitalizace Františkánského kláštera pro muzeum církevního umění, kterou p.arch. Soukup završil své 25-ti leté dílo na tomto klášteře. Plně si ocenění zaslouží. Osobně to byl můj největší favorit na cenu, takže jsem se trefil porotě do vkusu.
Co jsme ovšem nečekali, byly další dvě ceny. Nejprve jsme získali čestné uznání poroty a na závěr i ocenění v souběžně probíhající soutěži České komory autorizovaných inženýrů. Všechna ocenění můžete naskenovaná níže shlédnout.

    

Cena CKAIT_w         

 

 

 

Stavba roku Plzeňského kraje 2011,
(9.ročník) přih
lášeno naše autorské dílo
Rekonstrukce MŠ Radnice

Město Radnice přihlásilo do soutěže Stavba roku 2011 v kategorii B) Rekonstrukce budov naše autorské dílo, jehož přesný název byl Nástavba, přístavba a stavební úpravy Mateřské školy Radnice. Je to v pořadí 4. naše stavba, která byla přihlášena do této soutěže.
nova-skolka-prosinec-2011-zvenku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stavba roku Plzeňského kraje 2010,
(8.ročník) přihlášen náš projekt
Masarykova základní škola Kdyně – pavilon 2

Město Kdyně přihlásilo v kategorii A) Novostavba budov náš projekt nového pavilonu uvnitř areálu ZŠ.  Více o stavbě v sekci Reference/Školy.

Vstup do školy

Vstup do školy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stavba roku Plzeňského kraje 2009,
(7.ročník) přihlášen náš projekt
Multifunkční dům Němčovice

Obec Němčovice v kategorii A) Novostavby budov přihlásila dokončenou stavbu Multifunkčního domu s požární zbrojnicí, klubovnou a technickým zázemím pro techniku na údržbu v obci. Více o stavbě v sekci Reference/Veřejná správa.

Nova fasada z jihu_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stavba roku Plzeňského kraje 2006,
(4.ročník) přihlášen náš projekt
Dům s pečovatelskou službou Bohy

Naší první účastí v soutěži Stavba roku Plzeňského kraje byla v kategorii Novostavba budov přihlášena obcí Bohy dokončená stavba Domu s pečovatelskou službou s 16 BJ. Více o stavbě v sekci Reference/Sociální bydlení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA