Prodej sanačních omítek

Jsme regionálním prodejcem  omítek nové generace fy SATSYS Technology a.s.
Jedná se o vysoce kvalitní tepelně izolační a sanační omítky českého výrobce.

baner-pytle-2

ThermoUM, vnitřní a vnější omítky

Tepelně izolační omítka ThermoUm je velmi vhodná pro fasádní omítání cihlových, betonových, železobetonových, porobetonových, skleněných, dřevěných a kovových podkladů. ThermoUm se hodí k omítání pemzových i sádrokartonových podkladů, které mají jednoduchý i složitý tvar. Díky své objemové hmotnosti dovede velmi dobře eliminovat objemové změny podkladových materiálů, a proto je vhodný jako finální povrchová úprava pro tepelně izolační zdivo jako např. Ytong.

ThermoUM® Xtra, vnitřní a vnější omítky

Tepelně izolační omítky řady thermoum® Xtra jsou velmi vhodné pro omítání cihelných, pórobetonových, betonových a dalších druhů podkladů, včetně smíšeného zdiva a podkladů, které mají složitý tvar. Díky své nízké objemové hmotnosti a nízkému modulu pružnosti dovede omítka eliminovat objemové změny podkladu, a tak nevznikají v omítce trhliny. Zrnitost této omítky je do 2 mm.

ThermoIN, vnitřní a vnější izolační štukové omítky – jemná frakce

ThermoIn díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení. Používá se pro fasádní a vnitřní omítání, jako povrchová uprava materiálu ThermoUm a ThermoSan. Použití jemné štukové omítky ThermoIn zajišťuje nezanedbatelnou úsporu tepla. Díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení.

ThermoSan, sanační a izolační omítky v jednom

Sanační omítka ThermoSan je vhodná pro použití ve vnějším i vnitřním prostředí. Poskytuje ochranu před všemi atmosférickými vlivy. Díky svým vodoodpudivým a difúzním vlastnostem pomáhá ThermoSan rychle odstranit vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř stavební konstrukce. Použití sanační omítky ThermoSan zajišťuje současně sanaci a izolaci v jednom. Díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení.

Sanamalt, sanační podhoz

Pórovitá podkladní omítka Sanamalt je určena speciálně pro sanaci zdiva objektů, u kterých se vyskytuje vzlínající vlhkost a tvorba povrchových výkvětů solí, touto vlhkostí transportovaných. Omítka je určena k opravám a vyrovnání hrubých nerovností podkladu nebo jako akumulátor solí při silném zasolení zdiva před aplikací sanační omítky ThermoSAN. Pro správnou funkci sanačního omítkového systému musí být na vrstvu omítky Sanamalt vždy nanesena sanační omítka ThermoSAN.

CENÍK 2019: pro odběr do 40 pytlů, při odběru celých palet slevy

ThermoSAN          1 pytel (7 kg) na 1 m2 omítky tl. 20 mm – cena 365,- Kč bez DPH

ThermoUM            1 pytel (7 kg) na 1 m2 omítky tl. 20 mm – cena 365,- Kč bez DPH

ThermoUMXTRA  1 pytel (7 kg) na 1 m2 omítky tl. 20 mm – cena 365,- Kč bez DPH

ThermoIN (štuk)    1 pytel (8 kg) na 7 m2 omítky tl. 2 mm – cena 380,- Kč bez DPH

Sanamalt podhoz   1 pytel (25 kg) na 1 m2 omítky tl. 25 mm – cena 260,- Kč bez DPH